Potešte seba a/alebo svojich blízkych! Tipy na vianočné darčeky s Bausch + Lomb

Vianoce sú predo dvermi a vy neviete, ako potešiť seba alebo svojich blízkych? Nosíte vy alebo niekto z nich okuliare alebo kontaktné šošovky? V tom prípade máme pre vás niekoľko tipov na vianočný darček, s ktorým môžete spraviť radosť sebe alebo niekomu, na kom vám záleží.

Väčšinou je to tak, že si držíme v mysli, akým nápaditým či praktickým darčekom by sme potešili niekoho, koho plánujeme obdarovať. No stáva sa, že nám to akosi vyšumí a odrazu si nevieme spomenúť, čo za darček to mal byť. A vtedy, v pomyselnej slepej uličke vymýšľame, čo by koho potešilo. Ak ste v takejto situácii aj vy, zrejme vás potešia naše nasledovné tipy:

  • Poukážku na vyšetrenie u očného lekára

Niekedy to v rámci kalendárneho roka nestíhame, čo však nie je správne. Zrak je potrebné si nechať vyšetriť a skontrolovať aspoň raz ročne, najlepšie v rámci preventívnej prehliadky. Termíny ku koncu roka zvyknú byť obsadené u mnohých očných lekárov, a tak jednou z volieb môže byť návšteva súkromného očného lekára, prípadne oftalmológa v špecializovanom súkromnom zdravotníckom zariadení. Mnohé z takýchto zariadení ponúkajú darčekové poukážky na zakúpenie rôznych vyšetrení, čím môžete spojiť príjemné s užitočným a najmä prospešným pre zdravie.

  • Kontaktné šošovky Bausch + Lomb alebo Biotrue

Ak ste ich ešte neskúsili, možno nastal ten správny čas na zmenu. Ale možno práve vy patríte k tým, ktorí si kontaktné šošovky značky Bausch + Lomb zamilovali, prípadne nedajú dopustiť ani na Biotrue. Kontaktné šošovky s plánovanou výmenou ponúka značka Bausch + Lomb tieto:

  • PureVision 2 HD, PureVision 2 HD for Astigmatism, PureVision 2 for Presbyopia
  • SoftLens Natural Colors (farebné šošovky), SoftLens 59, SoftLens Toric, SoftLens Multi-Focal
  • Optima FW

Jednorazové, jednodňové kontaktné šošovky ponúka značka Bausch + Lomb v dvoch variantoch:

Pred kúpou alebo zmenou v kamennej optike si môžete dať vyšetriť zrak špecialistom, aby vám pomohol s výberom tých správnych kontaktných šošoviek pre vaše oči. Rozhodujúca je nielen hodnota samotných dioptrií, ale aj napríklad zakrivenie či priemer. Kontaktné šošovky si tak môžete vyskúšať priamo na mieste a navyše získať aj milú pozornosť, prípadne skúšobný pár kontaktných šošoviek zdarma.

  • Roztoky na kontaktné šošovky

Nie sú potrebné pre jednorazové (jednodňové) šošovky, ale pre všetky ostatné sú nevyhnutné. Z ponuky si môžete vybrať napríklad roztok ReNu alebo Biotrue by Bausch + Lomb. Dostupné sú v rôznych baleniach (od 120 do 360 ml), pričom Biotrue myslí aj na cesty lietadlom, pre ktoré je vhodné balenie 2 x 60 ml roztokov v šikovnom Biotrue Flightpack. Viac informácií o produktoch Biotrue nájde na stránke www.biotrue.eu

  • Ostatná starostlivosť o zrak

Očiam treba dopriať aj extra starostlivosť, ktorú si zaslúžia za svoju službu. Dobré je myslieť v tomto smere napríklad na očné kvapky alebo výživu pre oči. Bausch + Lomb má v ponuke napríklad očné kvapky Hyal-Drop Multi alebo výživu pre oči v podobe Ocuvite Lutein Forte alebo Ocuvite Complete. Viac informácií nájdete na www.ocuvite.sk

Ak sa rozhodnete pre kúpu z niektorých zmienených produktov, vedzte, že naplníte posolstvo Bausch + Lomb: See better, live better. Inými slovami, pomôžete LEPŠIE VIDIEŤ a LEPŠIE ŽIŤ.

Do skorého písmenkovania,

Vaša adminka

Komentáre sú zamknuté.