AJ VÁS TEŠÍ SNEH? MOŽNO LEN DOVTEDY, KÝM NESNEŽÍ NA OKULIARE…

Nemohla som si pomôcť, a preto bude dnešný blog na aktuálnu tému – sneh. Aj keď nám podľa meteorológov hrozí kalamita, biela krajina vyzerá veľmi pekne. Vždy si spomeniem na detstvo a to, ako som zbožňovala guľovačku, sánkovačku, lyžovačku, len tak šmýkanie sa na vreci alebo na boboch. A v pamäti mám aj to, ako sme s ostatnými deťmi stavali snehuliakov.

Na druhej strane si pamätám aj to, že som sa „jedovala“ na to, keď mi snežilo na alebo za okuliare. Deťom také veci vadia a myslím si, že ani dospelým nie sú ľahostajné, pretože sú otravné. S deťmi sme dokonca zvykli vymýšľať, že aké by to bolo super mať stierače na okuliaroch, pretože svet a život by bol hneď krajší. Vtedy som ešte o šošovkách ani len netušila, ale som rada, že existujú. Tak či onak, chcem sa vrátiť k tomu snehu, zasneženej prírode, ktorá vie a dokáže vytvoriť také krásne veci, ktoré môžeme obdivovať s okuliarmi, bez okuliarov, so šošovkami, alebo aj bez nich. Možno si aj vy pamätáte, alebo ste nedávno videli podobný úkaz, nad ktorým ste žasli a nechceli uveriť vlastným očiam.

Z toho dôvodu som si dovolila povyberať zopár fotografií, ktoré potvrdzujú, že príroda v snehu je niekedy taká úžasná, že pohľad na ňu dokáže pohladiť dušu. Súhlasíte so mnou? :)

Tak ak sa dnes dostanete z práce, zo školy alebo z iného miesta domov v poriadku, neseďte doma a vybehnite von, aby ste si trochu užili toho čerstvého snehu!

Krásny zasnežený víkend prajem! :)

Vaša adminka

Komentáre sú zamknuté.