Dovolenky sa blížia – beriete si so sebou aj šošovky?

Koniec júna je tu a pred nami letné prázdniny – teda ako pre koho :) Tí, čo pracujeme na svoje a iných dôchodky, sa aspoň tešíme na vytúženú dovolenku. A kam sa chystáte vy? Zostanete v domácej krajine, alebo to bude exotika pri mori? Beriete si so sebou aj kontaktné šošovky? Dôvod, prečo sa na to pýtam je vcelku prozaický – veď mnohí mi iste dáte za pravdu, že zbaliť sa na týždeň alebo dva dá niekedy zabrať :) Ja osobne mám vždy pocit, že idem niekam aspoň na pol roka a balím všetko, čo mi príde pod ruku.

Drobnosť sem, drobnosť tam a zrazu ani neviete ako a máte plné dva väčšie kufre. Dodnes si pamätám, ako ma raz nechceli pustiť do lietadla smerujúceho do Grécka – moja batožina bola totiž ťažšia o 15 kg a nemohla som si ani priplatiť. Ani si už nespomínam, čo všetko som musela vyhodiť do smetiaka, no šťastná som nebola, to mi verte. Čiže, akýkoľvek „zlepšovák“ na kompaktné zbalenie sa je vítaný a ja sa teším, že o jednom takom viem a možno vás ním poteším :)

Ide o balíček do lietadla Biotrue® dostupný v očných optikách, ktorý ponúka všetky výhody viacúčelového roztoku Biotrue v praktickom balení.  Každý balíček obsahuje dve 60ml fľaštičky roztoku Biotrue, priesvitné plastové vrecúško so zipsom, dve puzdrá na šošovky a pokyny na údržbu.

Inak, viacúčelový roztok Biotrue je biologicky inšpirovaný, aby fungoval ako oči a pomohol zachovať šošovky vlhké až 20 hodín! Bol vyvinutý na základe intenzívnych štúdií zameraných na skúmanie prirodzeného fungovania oka s cieľom uľahčiť jeho čistenie a zvlhčovanie a zachovať jeho zdravie. Má výnimočné dezinfekčné vlastnosti a je navrhnutý tak, že pôsobí ako naše oči vďaka trom biologicky inšpirovaným inováciám, ktoré sú takmer rovnako pozoruhodné ako samotné oko. Jeho pH zodpovedá pH zdravých sĺz, využíva očné lubrikačné činidlo a udržuje aktivitu určitých prospešných proteínov, ktoré sa nachádzajú v slzách. Keď ho vyskúšate, sami zistíte, aký je skvelý – veď napokon dajte vedieť :)

A aby som nezabudla – šťastnú cestu a príjemnú dovolenku všetkým! :)

Do spísmenkovania o 2 týždne :)

Vaša adminka

Napíšte komentár